Han Kauçuk, uluslararası markaların Türkiye distribütörlüğü ile kauçuk hammadde tedariğinde lider firmalardan birisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörümüzde mihenk taşlarından biri olan Han Kauçuk, müşterileri ile uzun vadeli iş birliği içinde olmayı hedeflemiştir.

%100 müşteri memnuniyeti ön planda tutularak özellikle bilgiyi paylaşarak her zaman "iş yapılabilecek en iyi firma" durumunda olmayı hedeflemiştir.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Han Kauçuk, sentetik kauçuk, tabii kauçuk ve kauçuk kimyasalları tedariki ile sektöre hizmet vermektedir. Han Kauçuk, sentetik kauçuk polimeri konusunda dünya lideri, Arlanxeo firması tarafından üretilen;

Krynac ve Perbunan isimli NBR polimerlerinin,

Keltan KSA isimli EPDM polimerlerinin,

Baypren isimli CR polimerlerinin,

Buna isimli BR polimerlerinin,

Therban isimli HNBR polimerlerinin, Türkiye tek yetkili satıcısıdır.

Han Kauçuk, Nasika marka, kauçuk kimyasallarının Türkiye tek yetkili satıcısıdır. İspanya'da yerleşik, granül formundaki kauçuk kimyasalları imalatında dünyadaki sayılı firmalardan olan Nasika Products, S.A bir çok uluslararası kauçuk imalatçısının ana tedarikçisidir.

Han Kauçuk, Ser Wax marka, koruyucu kimyasallarının Türkiye yetkili satıcısıdır. İtalya'da yerleşik, Ser S.p.A. antiozanan konusunda dünyanın önder tedarikçilerindendir.

GÜÇLÜ EKİP

Han Kauçuk, donanımlı pazarlama ve teknik ekibi ile sunduğu ürünlerin teknik kullanımı konusunda uzmanlaşmış ve uygulanabilir çözümler üreterek iş ortaklarının hep yanında olmuştur.

GÜVENİLİR HİZMET

Uzun yılların verdiği tecrübeye sahip kadrosu ile Han Kauçuk, yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Geniş ürün yelpazesini stok gücü ile müşterilerine sunmaktadır. Sunduğu hizmet, temsil ettiği ürünlerin yüksek kalitesi ve güçlü teknik desteği ile Han Kauçuk her zaman fark yaratmış, yaratmaya da devam etmektedir.